UA | DE

Partnerzy

Centre Prive de Radiotherapie de Metz we Francji

To renomowany, nowoczesny ośrodek radioterapii  we Francji. Jest wyposażony w 3 akceleratory z opcją dynamicznej terapii łukowej (akceleratory ELECTA Synergy Platform), tomograf,  system planowania leczenia w radioterapii ADDAC (Philips) i system weryfikacji i zarządzania MOSAIQ firmy Bis. Centrum stosuje najnowocześniejsze techniki radioonkologii: GATING, IGRT, IMRT, VMAT. Ma wieloletnie doświadczenia w zakresie radioterapii. Dla sieci Amethyst Radiotherapy jest kluczowym partnerem w zakresie szkoleń, zawodowego przygotowania kadry medycznej i technicznej.
zobacz więcej

 

Davidoff Center  w Izraelu 

Służąc jako krajowe centrum specjalizujące się w profesjonalnym leczeniu, profilaktyce i badaniach raka, Davidoff Center jest najbardziej zaawansowaną i innowacyjną placówką na Bliskim Wschodzie w leczeniu nowotworów złośliwych. Obejmuje opieką około 15 proc. izraelskich pacjentów.  Centrum zostało  otwarte w 2005 roku w ramach kompleksu medycznego Rabin Medical Center. Jest wyjątkowo zaawansowanym ośrodkiem, który powstał dzięki wizji i hojności rodziny Davidoff. Oddziały onkologii i hematoonkologii funkcjonujące w Davidoff Center oferują kompleksową diagnostykę i leczenie, w tym chemioterapię, radioterapię, przeszczepy szpiku kostnego oraz immunoterapię z wykorzystaniem interdyscyplinarnego podejścia. W Davidoff Center zatrudnionych jest ponad 200 osób, w tym 45 lekarzy i 90 pielęgniarek.
zobacz więcej

 

Elekta 

Elekta jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań klinicznych dla radioterapii z użyciem obrazowania, radioterapii stereotaktycznej i radiochirurgii oraz zaawansowanych systemów informatycznych w leczeniu raka.  Każdego roku 250 000 pacjentów leczonych jest za pomocą sprzętu do radioterapii firmy Elekta, 50 000 pacjentów przechodzi chirurgię Gamma Knife oraz 100 000 pacjentów leczonych jest dzięki Leksell Stereotactic System. Rozwiązania Elekty w onkologii i neurochirurgii są wykorzystywane w 6 000 szpitali na całym świecie.

Elekta została założona w 1972 przez Larsa Leksella, profesora neurochirurgii w Karolinska Institute w Sztokholmie. Dziś zatrudnia blisko 3 300 pracowników na całym świecie. Centrala firmy znajduje się w Sztokholmie, a spółka jest notowana na szwedzkiej giełdzie Nordic Stock Exchange.
zobacz więcej

na góręna górę