UA | DE

Standardy jakości

Jakość w dziedzinie onkologii, w tym radioterapii, jest elementem kluczowym. Od niej zależy zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów, jak również personelu obsługującego wysokospecjalistyczne urządzenia medyczne. Międzynarodowe standardy i procedury medyczne są wyznacznikiem funkcjonowania wszystkich ośrodków sieci Amethyst Radiotherapy. Najwyższa jakość działa na rzecz komfortu pacjentów i skuteczności ich leczenia.

  • Najnowocześniejszy sprzęt – ośrodki Amethyst wyposażone są w akceleratory (przyśpieszacze)  firmy Elekta, jednego z dwóch światowych potentatów w produkcji tak specjalistycznego wyposażenia medycznego. Dzięki skomputeryzowanym systemom przygotowania zabiegów we wszystkich ośrodkach wykonywane są wysoko specjalistyczne procedury radioterapeutyczne, co zdecydowanie zwiększa skuteczność terapii, skraca jej czas i zmniejsza skutki uboczne.

  • Międzynarodowe szkolenia i staże – lekarze, fizycy medyczni i technicy zatrudnieni w centrach Amethyst przechodzą jednolite szkolenia w renomowanych ośrodkach medycznych na świecie, m.in. w Centre Prive de Radiotherapie de Metz we Francji. W ten sposób mają kontakt z najnowszymi osiagnięciami nauki w dziedzinie radioterapii i międzynarodowymi standardami w tym zakresie.
  • Jakość obsługi – w centrach Amethyst pacjenci sa najważniejsi.  Każdy pacjent prowadzony jest przez zespół specjalistów, którzy dobierają najlepszy i najskuteczniejszy system leczenia. Każda osoba może liczyć na pełną i jasno przekazaną informację na temat dobranej terapii, jej przebiegu oraz skutków ubocznych.

 


Pliki do pobrania:
na góręna górę