CENTRUM RADIOTERAPII AMETHYST WSPIERA X KRAKOWSKĄ KONFERENCJĘ

Dwóch specjalistów Centrum Radioterapii Amethyst będzie prelegentami podczas X Krakowskiej Konferencji „RAK – Wiedzieć, Walczyć, Wygrać – nowe kierunki w leczeniu”.

X Krakowską Konferencję organizuje Fundacja Urszuli Smok „Podaruj Życie”, która na co dzień pomaga osobom chorym na białaczkę i inne nowotworyTegoroczna edycja będzie związana z nowymi kierunkami leczenia onkologicznego. Wśród wykładowców, którzy pojawią się w piątek 25 listopada w budynku Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, będzie dwóch specjalistów Centrum Radioterapii Amethyst. Dr n. med. Marcin Hetnał, dyrektor ośrodka, omawiać będzie ewolucję (i rewolucję) we współczesnej radioterapii, która przeszła od obrazowania 2D do 4D. Natomiast dr n. med. Krzysztof Bereza opowie o roli leczenia skojarzonego w leczeniu nowotworów ginekologicznych.

Konferencja jest doskonałą okazją dla lekarzy do wymiany doświadczeń oraz zaprezentowania nowych metod w walce z rakiem. Patronat honorowy objął prof. dr hab. Tomasz Grodzicki, prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. Collegium Medicum.

Projekt realizowany jest przy wsparciu Gminy Miejskiej Kraków. Wstęp na konferencję – po zgłoszeniu organizatorom chęci udziału – jest bezpłatny.

Więcej informacji o konferencji na stronie organizatora.

X Krakowska Konferencja
„RAK – Wiedzieć, Walczyć, Wygrać – nowe kierunki w leczeniu”
piątek 25 listopada 2015 r.
godz. 9.30 – 16.00

Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Kraków ul. św. Anny 12