Press "Enter" to skip to content

Aktualności

Amethyst – lider regionu

Centrum Radioterapii Amethyst w Krakowie jest wiodącym w regionie ośrodkiem medycznym, który od kilkunastu lat specjalizuje się w leczeniu pacjentów onkologicznych. Terapie odbywają się przy zastosowaniu szerokiego spektrum zabiegów wykorzystujących promieniowanie jonizujące. O dominującej roli ośrodka świadczą statystyki wykonanych zabiegów oraz ilość pacjentów obsługiwanych w placówce.
ZOBACZ WIĘCEJ

Dostęp do optymalnego leczenia jest naszym priorytetem – rozmowa z dr n. med. Marcinem Hetnałem

Ostatnie dwa lata były dla polskiej onkologii trudne. Najpierw pandemia COVID-19, teraz napływ szukających pomocy i leczenia Pacjentów z Ukrainy. Zapraszamy do lektury wywiadu z dr n. med. Marcinem Hetnałem, specjalistą radiologii onkologicznej, dyrektorem medycznym Centrum Radioterapii Amethyst w Krakowie. Rozmowa ukazała się na łamach portalu zwrotnikraka.pl
ZOBACZ WIĘCEJ

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych konsoliduje swoje działania

Zrzeszające ponad 150 prywatnych podmiotów medycznych z całego kraju Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych ruszyło z akcją informacyjną na temat wzajemnego wsparcia, pomocy i partnerskiego rozwoju na trudnym i wymagającym rynku opieki zdrowotnej w Polsce.
ZOBACZ WIĘCEJ