Press "Enter" to skip to content

Aktualności

Na żadną chorobę nie ma dobrego czasu

Trwa 5.Forum Psychoonkologii. Jednym z jego prelegentów jest Katarzyna-Nowak Ledniowska, psycholog z Centrum Radioterapii Amethyst. Zapraszamy do przeczytania jej tekstu niedawno opublikowanego w krakowskim wydaniu Gazety Wyborczej.
ZOBACZ WIĘCEJ

5. Forum Psychoonkologii

Maria Marczak-Zietkiewicz, lekarz specjalista radioterapeuta i Katarzyna Nowak-Ledniowska, psycholog z Centrum Radioterapii Amethyst będą prelegentkami tegorocznego 5. Forum psychoonkologii dla pacjentów, ich bliskich, profesjonalistów i pracodawców. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Unicorn. Forum odbędzie się 26 listopada w całości w formule online.
ZOBACZ WIĘCEJ

Onkologia w obliczu epidemii

Dodatek "Onkologia w Szpitalu im Rydygiera" ukazał się dzisiaj w krakowskim wydaniu Gazety Wyborczej. Dr n. med. Marcin Hetnał, dyrektor medyczny Centrum Radioterapii Amethyst w zamieszonym w dodatku wywiadzie m.in. powiedział: - pomimo trwającej epidemii, potrzebujemy znaleźć sposób na utrzymanie sprawności i skuteczności całego cyklu terapii onkologicznej zaczynając od wstępnej diagnozy, przez diagnostykę, decyzję o etapach leczenia, chirurgię, chemio i radioterapię, po wszelkie inne nowoczesne rozwiązania jak immunoterapia i leczenie skojarzone.
ZOBACZ WIĘCEJ