UA | DE

Aktualności

Centrum Radioterapii Amethyst partnerem konferencji o ginekologii onkologicznej Centrum Radioterapii Amethyst partnerem konferencji o ginekologii onkologicznej

17.09.2018

12 października br. w Zakopanem odbędzie się XXIII Konferencja Naukowa „Postępy w ginekologii onkologicznej”, a dzień wcześniej chętni będą mogli uczestniczyć w warsztatach. Centrum Radioterapii Amethyst w Krakowie jest jednym z partnerów wydarzenia.

czytaj więcej >
Specjaliści o leczeniu nowotworów prostaty Specjaliści o leczeniu nowotworów prostaty

24.07.2018

Tematem wyemitowanego właśnie Magazynu Medycznego w TVP Kraków było diagnozowanie i leczenie nowotworów prostaty. Jednym z wypowiadających się specjalistów był dr Marcin Hetnał, dyrektor Centrum Radioterapii Amethyst.

czytaj więcej >
Letnie warsztaty dietetyczne Letnie warsztaty dietetyczne

20.06.2018

Zapraszamy na kolejną edycję warsztatów kulinarnych dla pacjentów i ich opiekunów prowadzonych w Centrum Radioterapii Amethyst w Krakowie we współpracy z Nutricia Onkology.

czytaj więcej >
Zajęcia praktyczne dla lekarzy rezydentów Zajęcia praktyczne dla lekarzy rezydentów

18.06.2018

W ramach współpracy z Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w krakowskim  ośrodku odbędą się zajęcia praktyczne w ramach kursu CMKP dla lekarzy specjalizujących się w chirurgii szczękowo-twarzowej.

czytaj więcej >
Nowa edycja poradnika radioterapii Nowa edycja poradnika radioterapii

15.05.2018

W związku z dużym zainteresowaniem pacjentów broszurą poświęconą leczeniu w Centrum Radioterapii Amethyst przygotowaliśmy jej nową edycję.

czytaj więcej >
Warsztaty dietetyczne w Zgorzelcu Warsztaty dietetyczne w Zgorzelcu

11.05.2018

Nowo powstałe Centrum Radioterapii Amethyst w Zgorzelcu włączyło się w XVI Wiosenne Warsztaty Onkologiczne Zgorzelecka Profilaktyka Onkologiczna. Na uczestników czekał bezpłatny wykład technologa żywienia oraz porady dietetyczne.

czytaj więcej >