UA | DE

Kariera

W sieci ośrodków radioterapii Amethyst obowiązują światowe standardy medyczne i najwyższa jakość. Nowoczesne procedury radioterapeutyczne wymagają wiedzy i doskonałego przygotowania całego zespołu specjalistów. Taki poziom obsługi pacjentów Amethyst gwarantuje dzięki ciągłej edukacji i rozwojowi swoich pracowników. Są oni szkoleni w renomowanych światowych ośrodkach radioterapii. Poznają zasady obsługi sprzętu najnowszej generacji i uczą się pracy w zespołach. Współcześnie planowanie i wdrażanie radioterapii jest kompleksowym procesem, który wymaga perfekcyjnego połączenia ekspertyzy zespołu medycznego i technologii najnowszej generacji. W radioterapii lekarz, fizyk medyczny i technicy obsługujący sprzęt są równoprawnymi partnerami.

Praca w sieci Amethyst Radiotherapy to szansa na rozwój i stałą edukację, kontakt z największymi autorytetami i nieustanne doskonalenie standardów.

Pracownik obsługi pacjenta - Kraków

27.07.2018

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: pracownik obsługi pacjenta / pracownik administracji i rejestracji medycznejnumer referencyjny: OP/KR/2/2018miejsce pracy: Kraków (województwo małopolskie)

czytaj więcej >
Fizyk medyczny - Zgorzelec

27.07.2018

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: fizyk medycznynumer referencyjny: MED/1/2018miejsce pracy: Zgorzelec (województwo dolnośląskie)

czytaj więcej >
Technik elektroradiologii - Zgorzelec

27.07.2018

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: technik elektroradiologii numer referencyjny: TECH/1/2018 miejsce pracy: Zgorzelec (województwo dolnośląskie)

czytaj więcej >