PIELĘGNACJA PODCZAS LECZENIA

Jak dbać o siebie i swój wygląd w trakcie terapii – tego będą mogły się dowiedzieć pacjentki podczas warsztatów kosmetycznych organizowanych w Centrum Radioterapii Amethyst.

Choroba nowotworowa nie powinna oznaczać rezygnacji z dbania o wygląd.  Wręcz przeciwnie – codzienne pamiętanie o starannym makijażu i właściwa pielęgnacja ciała to drobne elementy, które budują większą całość: lepsze samopoczucie, tak istotne dla każdej pacjentki przechodzącej terapię.  Dlatego też Centrum Radioterapii Amethyst we współpracy z marką Mary Kay organizuje kameralne warsztaty kosmetyczne dla pań w trakcie leczenia onkologicznego.

Warsztaty z zakresu pielęgnacji i doboru produktów kosmetycznych rozpoczną się w czwartek 28 stycznia o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Centrum.  Poprowadzi je Elżbieta Wogórka. W trakcie półtoragodzinnego spotkania pacjentki będą mogły w sympatycznej, luźnej  atmosferze dowiedzieć się o prawidłowej pielęgnacji twarzy oraz dłoni, wypróbować  kosmetyki oraz dobrać produkty pielęgnacyjne najlepsze dla ich cery. Oprócz tego pod opieką instruktorki przejdą  krótki kurs doboru podkładu i szybkiego makijażu. Każda z uczestniczek będzie miała swoje stanowisko i otrzyma jednorazowy zestaw do makijażu.  Sześć pacjentek wytypowanych przez pielęgniarki otrzyma imienne zaproszenie i te osoby będą mogły w pierwszej kolejności zarezerwować miejsce na warsztatach. Pozostałe zainteresowane udziałem panie będą mogły skorzystać z najbliższego warsztatu w miarę wolnych miejsc, zachęcamy także do śledzenia bieżących ogłoszeń.