SZTUKA POMAGANIA

Jak skutecznie pomagać? Jak pomagać, aby usamodzielniać innych? Skąd znajdować wewnętrzną siłę do pomagania? Czy dzięki własnym porażkom możemy lepiej pomagać innym? Te pytania nieobce są terapeutom, psychologom, pielęgniarkom, lekarzom, nauczycielom i wszystkim osobom, które zawodowo specjalizują się we wspieraniu innych. Coraz częściej patrzymy na to zagadnienie z holistycznej perspektywy, szukając rozwiązań w alternatywnych nurtach nowoczesnej psychologii.

Centrum Radioterapii Amethyst jest jednym ze współorganizatorów seminarium „Sztuka pomagania”, które poprowadzi Gunter Schricker, światowej sławy terapeuta i wykładowca związany z nurtem ustawień systemowych Berta Hellingera, superwizor posiadający mistrzowskie licencje terapeutyczne TZI i NLP. Szkoli m.in. terapeutów, nauczycieli i lekarzy z Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Włoch oraz Polski. Jest wieloletnim wykładowcą w Europejskiej Akademii Ustawień Systemowych (Eurasys) oraz w Szkole Berta Hellingera (Sciencia).

Seminarium odbędzie się w piątek, 20 marca br. w auli Wielospecjalistycznego Szpitala im. L. Rydygiera, osiedle Złotej Jesieni 1 w Krakowie. W ramach seminarium w godzinach 12.00 – 14.00 odbędzie się wykład otwarty. Aby wziąć w nim udział, należy wpłacić 50 złotych na konto fundacji Medicea.

FUNDACJA NA RZECZ ROZWOJU BADAŃ KLINICZNYCH W POLSCE – MEDICEA

Nr rachunku: 33 1050 1445 1000 0090 3042 7851