UA | DE

Warsztat poznawczo-behawioralny dla pacjentów

13 listopada 2018

W ramach współpracy ze Centrum Psychoonkologii Stowarzyszenia UNICORN zapraszamy na warsztaty Terapii Simontowskiej dla pacjentów onkologicznych.

Terapia Simontonowska jest programem dr Carla Simontona składającym się metod i technik poznawczo-behawioralnych o dowiedzionej skuteczności w terapii onkologicznej. Stanowi uzupełnienie konwencjonalnego leczenia medycznego. Praca z przekonaniami pozwala na poprawę funkcjonowania emocjonalnego, poprawę jakości życia, a także osiąganie lepszych wyników terapii.

Warsztat przeznaczony dla pacjentów onkologicznych i ich bliskich poprowadzi Iwona Nawara - specjalista psychologii klinicznej, psychoonkolog, terapeuta, superwizor i trener Terapii Simontonowskiej. Zajęcia zaplanowane są od 20 do 23 listopada br. w godz. 9.30-13.00 w Centrum Psychoonkologii UNICORN (Kraków, ul. Zielony Dół 4).

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy. Więcej szczegółów na poniższym plakacie.

Pięć lat Centrum Radioterapii Amethyst w Krakowie Pięć lat Centrum Radioterapii Amethyst w Krakowie

13.12.2018

Mija pięć lat działalności Centrum Radioterapii Amethyst w Krakowie. W tym czasie leczenie przeszło ponad 11 tys. pacjentów, udzielono też ponad 50 tys. porad lekarskich.

czytaj więcej >
Walka z rakiem – dodatek do dziennika Rzeczpospolita Walka z rakiem – dodatek do dziennika Rzeczpospolita

29.11.2018

Zachęcamy do zapoznania się z dodatkiem tematycznym „Walka z rakiem” dystrybuowanym w listopadzie z dziennikiem Rzeczpospolita. Materiały można także przeczytać online.

czytaj więcej >
Pierwszy pacjent radioterapii w Zgorzelcu Pierwszy pacjent radioterapii w Zgorzelcu

14.11.2018

W środę 14 listopada pierwszy pacjent Centrum Radioterapii Amethyst w Zgorzelcu rozpoczął zabiegi napromieniania.

czytaj więcej >