Oferta pracy – Fizyk medyczny

Centrum radioterapii Amethyst w Krakowie to niepubliczna placówka medyczna specjalizująca się w leczeniu onkologicznym. Chorzy leczeni są za pomocą najnowszego sprzętu i wysokospecjalistycznych procedur radioterapeutycznych . Amethyst kładzie szczególny nacisk na wdrożenie najnowszych osiągnięć nauki przy zastosowaniu najwyższych standardów jakości.

Obecnie oferujemy możliwość  zatrudnienia  na stanowisku:

Fizyk medyczny

Twój zakres obowiązków :

  • Planowanie leczenia w zakresie brachyterapii i teleterapii
  • Wykonywanie kontroli jakości urządzeń do teleterapii i brachyterapii

Nasze wymagania:

  • Specjalizacja w dziedzinie fizyki medycznej lub rozpoczęty proces specjalizacyjny
  • Chęci rozwoju i doskonalenia zawodowego

Dodatkowym atutem będzie:

  • Posiadanie certyfikatu – ochrona radiologicznej pacjenta
  • Posiadania uprawnień operatora akceleratora ( S-A) i/lub urządzeń do brachyterapii ( S-Z)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, lub alternatywną formę współpracy
  • Możliwość doskonalenia zawodowego poprzez udział w szkoleniach i kursach krajowych oraz zagranicznych
  • System prmiowy
  • Benefity pozapłacowe

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie CV  wraz z poniższą klauzulą   na adres mailowy: rekrutacja@amethyst-rtcp.pl.

Informujemy iż nie wymagamy i nie oczekujemy dołączenia do CV fotografii kandydata.

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Amethyst Radiotherapy Poland Sp. z o.o w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Fizyk medyczny.
  2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Amethyst Radiotherapy Poland Sp. z o.o na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji.

Osoby, które nie wyrażają zgody na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji, proszone są o pominięcie pkt 2.

Informujemy, że w przypadku braku Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych w złożonej ofercie pracy, nie będzie ona rozpatrywana w procesie rekrutacyjnym i zostanie niezwłocznie usunięta.

Administratorem danych osobowych jest Amethyst Radiotherapy Poland Sp. z o.o. os. Złotej Jesieni 1, 31-826 Kraków. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Kontakt :iod@amethyst-rtcp.pl