4. FORUM NA RZECZ PACJENTA ONKOLOGICZNEGO

Jak radzić sobie z chorobą nowotworową? Dostęp do nowoczesnej terapii, opieka lekarzy są bezcenne, ale liczą się również siły psychiczne chorego, wsparcie jego bliskich, wola przeżycia. Powszechność chorób nowotworowych powoduje, że coraz częściej stykamy się z tym zagadnieniem. Jak poradzić sobie z diagnozą, jak pomóc sobie i bliskim – to pytanie przyświeca działaniom krakowskiego Stowarzyszenia Unicorn.

Przed nami 4. Forum na rzecz Pacjenta Onkologicznego, które odbędzie się 4 lutego br. w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Forum rozpocznie się o godzinie 9.00 częścią warsztatową (21 warsztatów dotyczących psychologii, dietetyki, rehabilitacji, medycyny), a od 12.30 – 17.00 zaplanowana jest sesja główna, podczas której wystąpią m.in. Barbara i Jerzy Stuhrowie, prof. Krystyna de Walden-Gałuszko, dr Mariusz Wirga, Dariusz Duma oraz Szymon Hołownia.

Dzień wcześniej, w niedzielę 3 lutego w godz. 14.00-17.00 organizatorzy zapraszają na dzień otwarty w Centrum Psychoonkologii UNICORN (Kraków, ul. Zielony Dół 4). Oprócz zwiedzania ośrodka zaplanowane są liczne konsultacje i warsztaty.
Więcej informacji http://www.onkoforumkrakow.pl/