Press "Enter" to skip to content

Aktualności

Technologia w walce o bezpieczeństwo pacjentów

Robot UVD wykonuje w Centrum Radioterapii Amethyst w Krakowie bardzo ważne prace. Nie dość, że w ciągu około 10 minut zwalcza aż 99,99 bakterii, grzybów, wirusów - w tym także koronawirus SARS-CoV-2, w pomieszczeniach takich jak gabinety lekarskie i pomieszczenia terapeutyczne, to na dodatek robi to prawie zupełnie samodzielnie.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komunikat w sprawie udzielenia pomocy ukraińskim uchodźcom przez Amethyst Radiotherapy Poland Sp. z o.o.

W związku z kryzysem humanitarnym, który dotyka obecnie setek tysięcy uchodźców przybywających do Polski - Amethyst Radiotherapy Poland Sp. z o.o. włącza się w aktywną pomoc wszystkim obywatelom tego kraju. Pomoc udzielana będzie w następujących obszarach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komunikat w sprawie leczenia radioterapeutycznego pacjentów z Ukrainy

Amethyst Radiotherapy Poland Sp. z o.o. zgodnie z wytycznymi Narodowego Funduszu Zdrowia w sprawie zasad udzielania i rozliczania świadczeń dla obywateli Ukrainy, którzy na skutek prowadzonych działań wojennych przekroczyli granicę RP, informuje, że jako podmiot leczniczy świadczący usługi medyczne w zakresie radioterapii onkologicznej przystąpi do natychmiastowej pomocy ukraińskim Pacjentom wymagającym leczenia radioterapeutycznego. Świadczenia udzielane będą bezpłatnie.
ZOBACZ WIĘCEJ