Press "Enter" to skip to content

Aktualności

Wystawa fotografii o Nowej Hucie

"Moje odkrywanie Nowej Huty" wernisaż wystawy Roberta Werbanowa odbędzie się 16 marca o godzinie 18.00 w Ośrodku Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 5, Kraków. Dla zespołu Centrum Radioterapii Amethyst ta wystawa jest absolutnie wyjątkowa. Cykl fotografii powstał w trakcie terapii, którą Robert Werbanow przechodzi w tej placówce. Artystyczna pasja i ciekawość świata mogą być silniejsze niż choroba. Tę wystawę trzeba koniecznie zobaczyć.
ZOBACZ WIĘCEJ

Fizycy spotkają sie w Krakowie

V spotkania sekcji brachyterapii Polskiego Towarzystwa Fizyki Medycznej odbędzie 20-21 marca br. w Centrum Radioterapii Amethyst w Krakowie. Przyjadą na nie fizycy z całej Polski, aby dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu brachyterapii. Tematem przewodnim tego spotkania będzie brachyterapia śródtkankowa i kontaktowa.
ZOBACZ WIĘCEJ

Sztuka pomagania

Wykład otwarty Guntera Schrickera, światowej sławy terapety i wykładowcy odbędzie się 20 marca br. w godzinach 12.00-14.00 w auli Wielospecjalistycznego Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie. Centrum Radioterapii Amethyst jest współorganiztorem tego wydarzenia. Wykład dedykowany jest szczególnie terapeutom, lekarzom, personelowi medycznemu i wszystkim osobom, które zawodowo zajmują sie wspieraniem innych.
ZOBACZ WIĘCEJ