ZADBAĆ O SIEBIE I SWOJE ZDROWIE

W piątek 9 listopada w INX Design Hotel w Krakowie odbędzie się kolejne wydarzenie z serii „Porozmawiajmy o zdrowiu – spotkania w babskim gronie”. Wśród zaproszonych prelegentów jest lekarz Mariusz Pietrasz z Centrum Radioterapii Amethyst.

Tym razem spotkanie poświęcone będzie dbaniu przez panie o piersi – jeden z niepodważalnych atrybutów kobiecości.  Krakowskie Amazonki podsumują miesiąc „Różowej wstążki”, omawiając działania prowadzone w ramach walki z rakiem piersi. Przed nimi wystąpi lek. Mariusz Pietrasz, który opowie o tym, co panie mogą jeszcze robić dla zdrowia swoich piersi.  Gościem specjalnym będzie terapeutka Joanna Godecka, która opowie o swoich dwóch książkach: „Bądź pewna siebie” i „Szczęście w miłości. Jak mądrze kochać i rozumieć siebie”.

Mariusz Pietrasz jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W latach 2010-2015 kontynuował edukację w Centrum Onkologii w Krakowie, uzyskując specjalizację z radioterapii onkologicznej. Odbył staż w Szpitalu Uniwersyteckim Charité w Berlinie. W 2016 roku dołączył do zespołu lekarskiego w Centrum Radioterapii Amethyst w Krakowie. Jest członkiem ESTRO (Europejskie Stowarzyszenie Radioterapii i Onkologii)  i Polskiego Towarzystwa Radioterapii Onkologicznej. Regularnie uczestniczy w szkoleniach przygotowywanych przez te organizacje.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00, wstęp jest bezpłatny, ale obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Więcej szczegółów o wydarzeniu na stronie internetowej organizatorów oraz na stronie wydarzenia na Facebooku.